Výjezdní porada pro knihovnice/knihovníky regionu

Autobus bude přistaven na ulici Milady Horákové ve Znojmě (autobusové stanoviště Znojemské dopravní společnosti PSOTA) u vlakového nádraží v 7.30 hod. Odjezd je plánován nejpozději v 8.00 hod. Zájezd je pro knihovnice/knihovníky zdarma. Účastníky bude hrazeno pouze vstupné do kláštera.Počet míst je limitován, proto odešlete návratku obratem. Účastníci budou registrováni podle pořadí, v jakém budou návratky přijaty.

Mgr. Jana Sikorová                                                                Věra Mašková

Vedoucí, regionální oddělení                                                Ředitelka MěK Znojmo

Program:

7.30 - 8.00 hod. - prezence účastníků, odjezd

10.00 hod. - návštěva a prohlídka Městské knihovny Kuřim

13.00 hod. - návštěva Obecní knihovny Jinačovice (Čestné uznání v soutěži knihovna roku 2008)

14.30 hod. - návštěva Předklášteří (Klášter Porta Coeli)

Uvedené časy jsou pouze orientační. Plánovaný návrat cca v 17.00 hod.

Program porady :

Výsledky činnosti knihoven regionu za rok 2008

Databáze ADR

PIK

Benchmarking + standard VKIS

Ostatní (informace z regionálního oddělení)

Informace z regionu, návrhy, připomínky apod.

NÁVRATKA

Mám zájem zúčastnit se výjezdní porady:                    ANO/NE

Knihovna:

Jméno a příjmení účastníka: