Májová fotovýzva Knižní láskobraní

Milí přátelé-čtivci a knihomilové, nastává nám jeden z nejkrásnějších měsíců v roce - květen.  V rámci projektu Čtením proti nudě jsme si proto pro vás přichystali časově omezenou instagramovou a facebookovou měsíční fotovýzvu Knižní láskobraní. Vyfoťte se se svou oblíbenou knihou/knihami, s knihou se zamilovanou tématikou,  při čtení s partnerem, s dětmi nebo třeba domácím mazlíčkem, běžte na knižní rande, pořiďte fotku ve stylu „bookfaces“ (nahrazení obličeje nebo jeho části obálkou knihy)… Fantazii se meze nekladou. Fotografie můžete sdílet na svých instagramových a facebookových profilech s hashtagem #kniznilaskobrani #ctenimprotinude #knihovnyprotiviru (případně vaší oblíbené knihovny) nebo v příběhu na instagramu označené @kniznilaskobrani. Vyzvěte také své přátele a sdílejte. Těšíme se na originální fotografie.