Les v knihovně

V letošním roce jsme opět spojili síly s Městskými lesy Znojmo a vyčlenili jsme 2 týdny pro lesní pedagogiku v knihovně. S ohledem na počasí jsme zvolili listopad, který už není pro procházky v lese tak příjemný, jako předchozí podzimní měsíce. Téma letošních besed bylo "Les krásně hraje, i když je v něm ticho" a zúčastnilo se jich cca 240 dětí druhých a třetích tříd základních škol ze Znojma i blízkého okolí. Na program je navázána výtvarná soutěž Les nás baví se stejným zadáním, jako bylo téma besed u nás v knihovně. V soutěži je 7 kategorií od 4 let věku až do dospělosti. Soutěžní práce je možno odevzdat v knihovně. Více zde:
Uzávěrka přijímání prací je 29.3.2024.
Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne na akci Den Země v areálu Beach clubu u Louckého kláštera dne 19.4.2024.
Vítězové budou dopředu informování s pozváním pro osobní předání cen. Výsledky naleznete na webu Městských lesů Znojmo a na webu knihovny po oficiálním ukončení soutěže.

Les v knihovně   Les v knihovně   Les v knihovně   Les v knihovně