Virtuální univerzita 3. věku

Městská knihovna Znojmo ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze Vás zve na Virtuální akademii 3. věku (VU3V) na téma Rituály evropských královských rodů.
Jedná se o semestrální tematické kurzy obsahující 6 přednášek.

Začínáme: 8. února 2024 od 9.00 v konferenčním sále Městské knihovny Znojmo

Přijďte se podívat na 1. přednášku a po jejím zhlédnutí se rozhodnete, zda Vám forma studia vyhovuje. Následně vyplníte přihlášku, uhradíte administrativní poplatek.

Průběh přednášky:
  • Časová náročnost cca 1,5 hodiny 1 x za 14 dní (v těchto termínech 8. 2., 22. 2., 7. 3., 21. 3., 4. 4., 18. 4. 2024) vždy v čase 9.00–10.30 hod.
  • Účastníkům jsou přednášky promítány na plátno.
  • Po každé přednášce posluchači vypracovávají pod vedením tutora kolektivní test,
  • (poté ho musí také splnit individuálně doma, včetně závěrečného testu-nutnost
  • přístupu k počítači s internetem).
Účast na přednáškách je povinná (omluva možná 2 x, nutno samostatné doplnění přednášky)

Určeno pro:
Osoby se statutem důchodce, invalidní důchodce bez rozdílu věku

Cena: 500 Kč/semestr

Kapacita je omezena.

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Martina Fojtíka na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 515 224 346.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (VU3V-1.pdf)Pozvánka v PDF[ ]99 kB