Předregistrace nových čtenářů

Dobrý den,

protože se nám množí dotazy, jak se můžete registrovat, případně zaplatit registrační poplatek v době uzavření knihovny, protože si chcete půjčovat e-knihy, připravili jsme pro vás tzv. „předregistraci“. Přihlášku v Excelu vyplňte a pošlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Po zpracování do systému Clavius Vám zašleme číslo účtu s variabilním symbolem, po zaplacení pak informaci, že je již půjčování e-knih možné.

Po otevření knihovny Vás žádáme o osobní návštěvu knihovny pro ověření údajů (občanský průkaz s sebou) a doplnění podpisu v přihlášce. Též Vám vystavíme čtenářskou legitimaci.

Pokud už jste naším čtenářem, jenom vám vypršelo členství, napište na výše uvedený e-mail, obratem zašleme údaje potřebné k platbě.