Pasování prvňáčků

V úterý 14.6. se naše knihovna radovala společně s prvňáčky ze ZŠ Mládeže. S králem Jiřím Knihomilem I. jsme je totiž pasovali na čtenáře.  Za svou celoroční snahu obdrželi Čtenářský glejt, poukaz na členství v knihovně a originální knihu Dubánek a tajný vzkaz z projektu „Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka“. Děti ale nejprve musely prokázat své čtenářské dovednosti. Přišli je podpořit také místostarosta Jan Grois, MBA a vedoucí Odboru školství, kultury a památkové péče Ing. Denisa Krátká.

Jednalo se již o druhé letošní uvedení prvňáčků do řad čtenářů. To první proběhlo 9. 5. na odloučeném pracovišti ZŠ JUDr. Mareše v Konicích. Děkujeme všem zúčastněným, zejména pedagogům za celoroční spolupráci.

Pasování prvňáčků   Pasování prvňáčků   Pasování prvňáčků
Pasování prvňáčků   Pasování prvňáčků