Výsledky 3. ročníku Autorského čtení žáků ZŠ a studentů středních a učňovských škol

Vytisknout
1. kategorie
poezie
  1. místo - Kristýna Kořeňská, žákyně ZŠ Prokopa Diviše
próza
  1. místo - Tereza Meiringerová, žákyně ZŠ Václavské náměstí, OP Jubilejní park
  2. místo - Jan Budinský, žák ZŠ Václavské náměstí, OP Jubilejní park
  3. místo - Petr Hlaváček, žák ZŠ Václavské náměstí, OP Jubilejní park
     Čestné uznání - Kristýna Muchová, žákyně ZŠ Václavské náměstí, OP Jubilejní park
                          - David Vodák, žák ZŠ Václavské náměstí, OP Jubilejní park


2. kategorie
poezie

     neobesláno

próza
  1. místo - Kateřina Přibylová, žákyně ZŠ Mládeže
  2. místo - Andrea Svobodová, žákyně ZŠ Mládeže
  3. místo - Monika Šnédarová, žákyně ZŠ Mládeže
     Čestné uznání - Kateřina Dosoudilová, žákyně ZŠ náměstí Republiky
                          - Lucie Trtilová, žákyně ZŠ náměstí republiky


3. kategorie
poezie
  1. místo - Dana Hadrabová, žákyně ZŠ JUDr. Josefa Mareše
  2. místo - Lenka Feriková, žákyně ZŠ JUDr. Josefa Mareše
  3. místo - Simona Bužíková, žákyně ZŠ Prokopa Diviše Přímětice
     Čestné uznání - Lucie Čermáková, žákyně ZŠ JUDr. Josefa Mareše
                          - Zdeněk Dítě, žák ZŠ JUDr. Josefa Mareše

próza
  1. místo - Taťána Madejová, žákyně ZŠ Mládeže
  2. místo - Tereza Salátová, žákyně ZŠ Mládeže
  3. místo - Aneta Waldová, žákyně ZŠ JUDr. Josefa Mareše
     Čestné uznání - Ivona Škorpíková, žákyně ZŠ JUDr. Josefa Mareše
                          - Anna Jordánová, žákyně Biskupského gymnázia Brno


4. kategorie
poezie
  1. místo - Iva Dadáková, studentka Gymnázia Dr. Karla Polesného
  2. místo - Jan Smejkal, student SOU a SOŠ Přímětická
  3. místo - Martin Fučík, student SOU a SOŠ Přímětická
     Čestné uznání - Monika Denková, studentka SOU a SOŠ Přímětická
                          - Hana Voříšková, studentka Gymnázia Dr. Karla Polesného

próza
  1. místo - Iva Dadáková, studentka Gymnázia Dr. Karla Polesného
  2. místo - Věra Křenová, studentka SOU a SOŠ Přímětická
  3. místo - Jaroslava Baráková, studentka SOU a SOŠ Přímětická
     Čestné uznání - Tomáš Večeřa, student SOU a SOŠ Přímětická
                          - Radek Chromý, student SOU a SOŠ Přímětická


      Ceny do literární soutěže věnovala:
                          - Knihkupectví Comenius
                          - Knihkupectví Houdková
                          - Knihkupectví Press Centrum