Březen - měsíc knihy v dětské knihovně

Očima fotografa

S námi vždy all inclusive!Pro své čtenáře a návštěvníky dětského oddělení knihovnice připravily zajímavé aktivity podporující dětské čtenářství.

25 zajímavých besed, z toho 4 pro ZŠ Praktickou, 1 pro Stacionář, 1 MŠ Pražská / Janského/ Znojmo, 1 Moje první cesta za knihou – 1. třída ZŠ Jubilejní park, 18 besed od Písmene ke knize aneb čtu rád jakkoliv, kdekoliv  NE COKOLIV pro žáky ZŠ nám. Republiky, ZŠ Václavské nám., ZŠ Jubilejní park a ZŠ Mládeže Znojmo.

Žáci ze ZŠ nám. Republiky 2.A. se aktivně  zúčastnili přednášky Komunitní kruh, který vedla Mgr. Romana Mlátilíková.

Proběhla soutěž v rychločtení  / ZŠ Pražská, Jubilejní park, Mládeže a nám. Republiky. Vítězem se stala žákyně 5.B. ze ZŠ Jubilejní park Střihavková Julie, které přečetla za 30 vteřin 113 slov.