Pobočka Loucká bude 24. - 25.5.2018
a 30.7. - 10.8. 2018 z důvodu dovolené uzavřena.
Děkujeme za pochopení.

Týden pro rodinu ve Znojmě od 12. – 19. 5. 2018

V sobotu 12. května odstartuje odbor sociální města Znojma v rámci rodinné politiky Týden pro rodinu s letošním tématem Čas být spolu. Týden pro rodinu je každoročně vyhlašován tak, aby zahrnoval 15. květen, tedy den, který byl Organizací spojených národů vyhlášen Mezinárodním dnem rodiny. Letošní Týden pro rodinu bude probíhat v termínu od 12. května do 19. května.