Knihovna rakouské literatury bude ve dnech
20. 8. – 4. 9. 2018 z důvodu dovolené uzavřena.
Výpůjčky budou prodlouženy.

Pobočka Gagarinova bude ve čtvrtek
16. 8. 2018 uzavřena.

Pobočka Načeratice bude v pátek
17. 8. 2018 uzavřena.

Studovna je z důvodu rekonstrukce
přestěhována do konferenčního sálu.
Část služeb (denní tisk, internet, kopírování) bude studovna od
2. července poskytovat ve 2. patře.

Děkujeme za pochopení.

Týden pro rodinu ve Znojmě od 12. – 19. 5. 2018

V sobotu 12. května odstartuje odbor sociální města Znojma v rámci rodinné politiky Týden pro rodinu s letošním tématem Čas být spolu. Týden pro rodinu je každoročně vyhlašován tak, aby zahrnoval 15. květen, tedy den, který byl Organizací spojených národů vyhlášen Mezinárodním dnem rodiny. Letošní Týden pro rodinu bude probíhat v termínu od 12. května do 19. května.