Všechna oddělení jsou uzavřena.

Otevírací doba oddělení a poboček

V souladu s aktuálním nařízením vlády ČR Městská knihovna Znojmo od 22. 10. až do odvolání zavírá pro veřejnost (včetně poboček Loucká, Gagarinova, Konice, Mramotice, Načeratice). Od data uzavření nebudou čtenářům narůstat pokuty z prodlení. Prodlužovat lze elektronickou cestou přes účet na www.knihovnazn.cz nebo e-mailem dospeli@knihovnazn.cz nebo též telefonicky na čísle 515 224 346.

E-knihy konečně i v naší knihovně!

V rámci spolupráce s Palmknihy (dříve eReading) si můžete přes katalog Carmen stáhnout do mobilního zařízení či čtečky na 8800 titulů.

Díky této službě mají čtenáři přístup k nejnovějším titulům ze současné produkce českých nakladatelů. V nabídce jsou i aktuálně nejžádanější knihy českých i světových autorů, tedy knihy, na které je v tištěné podobě dlouhý pořadník.

Půjčování e-knih je pro registrované čtenáře knihovny bezplatné a využívat ho mohou všichni čtenáři.

Výpůjční lhůta je 31 dnů, e-knihu nelze vrátit dříve. Současně lze stáhnout max. 3 tituly.

Návod k vypůjčení e-knih

Tipy zařízení, kde lze číst e-knihy od Palmknihy

Dále je možné si v pdf formátu stáhnout cca 1000 knih, na které se nevztahují výše uvedené podmínky (lhůta a vypůjčené množství). Knihy poskytla Městská knihovna v Praze a najdete je pod tímto odkazem.

Palm knihy
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (navod-palmknihy.pdf)Návod[ ]678 kB
Stáhnout tento soubor (seznam_podporovanych_ctecek.pdf)Seznam podporovaných čteček[ ]606 kB