V pátek 29.5.2020 bude knihovna

zbytek oddělení od úterý 28. 4. 2020
v omezeném režimu.

Naplánované kulturní akce v Městské
knihovně Znojmo se odkládají.

O náhradních termínech budeme
veřejnost včas informovat.

Akademie třetího věku
- přednášky,

výlet i slavnostní zakončení se ruší.

Studovna – postupné obnovení provozu

Od 25. 5. 2020 obnovujeme provoz studovny pouze pro registrované uživatele za těchto podmínek:
  • Vstup do studovny je možný pouze se zakrytými ústy a nosem.
  • Ve studovně je nutné vždy provést dezinfekci rukou připraveným prostředkem.
  • Je nutné mezi čtenáři dodržovat bezpečnou vzdálenost 2m.
  • Během návštěvy studovny je zatím povolen pouze přístup k veřejnému internetu. Počet uživatelů je stanoven maximálně na 2 osoby (jedna osoba po dobu 30 minut 1x denně). Rezervace veřejného internetu prozatím není umožněna.
  • Po uvolnění místa je u veřejných počítačů vyčleněna doba k provedení dezinfekce pracovních stolů, židlí a přístrojového zařízení (tiskárny, klávesnice, myš).
  • Dále jsou obnoveny absenční výpůjčky starších čísel časopisů (mimo budovu knihovny) na dobu 14 dnů.
  • Nově jsou povoleny absenční výpůjčky knih (příruční knihovna studovny) na dobu 5 pracovních dnů.
  • Prosíme čtenáře, aby se při výběru knih a časopisů zdržovali v místnosti pouze nezbytně nutnou dobu.
  • Vrácené knihy a časopisy budou dány do karantény.
  • Prozatím nejsou umožněny prezenční výpůjčky (pouze ve studovně) denního tisku a posledního čísla časopisů.
Otevírací doba:
pondělí - pátek  /  12 – 17 hod.