Všechna oddělení jsou uzavřena.

Otevírací doba oddělení a poboček

Upozornění pro studenty Akademie 3. věku

Studenti Akademie 3. věku při znojemské knihovně nemohli v době koronaviru absolvovat závěrečnou dubnovou přednášku a slavnostní předávání certifikátů.
To vše bude podle situace účastníkům vynahrazeno v měsíci září, dočkají se rovněž i slíbeného výletu. Další vzdělávací semestr bude zahájen ve znojemském kině v pondělí 14. září v 9.00 hodin.
Sledujte stránky knihovny www.knihovnazn.cz, kde budou včas uvedeny bližší informace.
  • Celkem 922049