V pátek 29.5.2020 bude knihovna

zbytek oddělení od úterý 28. 4. 2020
v omezeném režimu.

Naplánované kulturní akce v Městské
knihovně Znojmo se odkládají.

O náhradních termínech budeme
veřejnost včas informovat.

Akademie třetího věku
- přednášky,

výlet i slavnostní zakončení se ruší.

Kup knihu, zachráníš nakladatele!

Rádi čtete knihy? Když si v těchto den koupíte knihu v e-shopu svého oblíbeného nakladatele, neděláte tím radost jen sami sobě. Každý váš nákup může pomoci v těchto těžkých časech. Právě proto dnes přicházíme s výzvou #Kupknihu, zachráníš nakladatele! Sledujte naše kanály, připravujeme autorská čtení či komiksovou soutěž a další zajímavý obsah. Již za chvíli!

Více informací o výzvě najdete zde:

Kup knihu, zachráníš nakladatele!