17. - 18.  9. 2020 bude
pobočka Loucká uzavřena.

Informace o plánovaných akcích

Milí čtenáři, návštěvníci kulturních akcí a  posluchači Akademie 3. Věku,
myslíme na Vás v těchto nelehkých dnech a moc se těšíme, až se dveře  půjčovny, studovny, dětského oddělení a poboček pro Vás opět otevřou…
Věřím, že se opět sejdeme na zajímavých besedách, které jste vždy hojně navštěvovali, pracovníci jednotlivých oddělení  pro Vás i nyní připravují velkou zásobu knižních novinek..
Dětské oddělení zveřejní vybranou poezii i prózu z autorského čtení žáků ZŠ a studentů středních i učňovských škol. Jsou to zajímavé ukázky z našeho dříve vydaného sborníku oceněných prací. Nové práce  přicházejí i v těchto dnech a po vyhodnocení se s nimi seznámíte.
Rovněž připravujeme ve spolupráci s odd. půjčovny pro dospělé čtenáře ocenění pro učitelku, která dlouhodobě a aktivně spolupracuje se studenty v knihovně..
Článek přineseme na našich webovkách i facebooku knihovny.
V pořadí 19. Jazzový poetický večer posuneme snad do některého z podzimních měsíců – a už se moc na Vás těšíme s kapelou i spisovatelem Jiřím Svobodou.
Posluchači Akademie 3. věku přijdou sice o své dubnové i květnové aktivity, tradiční výlet rozhodně plánovat nelze, ale slavnostní program s předáváním certifikátů se uskuteční, i když to bude o pár měsíců později..

Za kolektiv, který Vám všem přeje pevné zdraví a stálý optimismus

Věra Mašková
ředitelka