V pátek 29.5.2020 bude knihovna

zbytek oddělení od úterý 28. 4. 2020
v omezeném režimu.

Naplánované kulturní akce v Městské
knihovně Znojmo se odkládají.

O náhradních termínech budeme
veřejnost včas informovat.

Akademie třetího věku
- přednášky,

výlet i slavnostní zakončení se ruší.

Nabídka pracovního místa

Městská knihovna Znojmo nabízí pracovní místo v Regionálním oddělení pro výkon regionálních funkcí - celý úvazek, pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2020, s možností prodloužení. Nástup od 1. 7. 2020.

Náplň práce:
Pomoc se zpracováním knihovního fondu, distribuce výměnných fondů, revize knihovních fondů obecních knihoven.

Požadujeme:
Knihovnické vzdělání na úrovni SŠ nebo SŠ + knihovnický kurz (nutno absolvovat), orientaci v oboru, pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, znalost Word a Excel.

Nabízíme:
Platové zařazení dle mzdového předpisu, stravenky, 5 týdnů dovolené.
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte do 15. 6. 2020 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vybraní zájemci budou pozváni k ústnímu pohovoru.