Zdravý selský rozum pro dobu informační

Jak se vyznat v mediálním chaosu? Jak si ověřit, kterým zveřejňovaným informacím můžeme  důvěřovat? Tyto otázky jsou v dnešní době zásadní. Pan Jaroslav Valůch, vedoucí projektu mediálního vzdělávání ve zpravodajské organizaci Transitions, se na tato témata zaměřil v rámci besedy Zdravý selský rozum pro dobu informační. Akce se konala 13. 2. 2023 od 14h v konferenčním sále Městské knihovny Znojmo a byla vhodná zejména pro seniory. Informace a tipy byly podány velmi zábavnou formou, nechyběly praktické ukázky, obrázky a videa, díky kterým se mohli účastníci zapojit do interakce. Jednalo se o  poučnou besedu k aktuálnímu tématu dnešní doby. Dopoledne bylo věnováno projektu Mediální rozhledna určenému pro zaměstnance knihovny za účasti knihovnic ze znojemského regionu. Akce probíhala za finanční podpory Nadace OSF. Děkujeme OSF za tuto možnost, panu Valůchovi za rozšíření obzorů a přínosné tipy, jak se v mediálním světě neztratit, a všem zúčastněným.

Zdravý selský rozum pro dobu informační, Jaroslav Valůch   Zdravý selský rozum pro dobu informační, Jaroslav Valůch   Zdravý selský rozum pro dobu informační, Jaroslav Valůch    Zdravý selský rozum pro dobu informační, Jaroslav Valůch