Návrhy modernizace knihoven regionu

Dne 2. února 2023 proběhla v Městské knihovně Znojmo v konferenčním sále prezentace ideového návrhu modernizace knihoven od studentů FA VUT, kterou zpracovali pro 4 vybrané knihovny regionu Znojmo – Obecní knihovnu Břežany, Místní knihovnu v Jezeřanech-Maršovicích, Místní knihovnu Suchohrdly a Obecní knihovnu ve Stošíkovicích na Louce. Přítomen byl i Ing. arch. Kratochvíl, paní Mgr. Dostálová z Metodického centra pro výstavbu a rekonstrukci knihoven a paní Mgr. et Mgr. Kratochvílová, která prezentovala informace o dotačním titulu Obecní knihovny JMK. Děkujeme za krásné inspirativní návrhy.

Návrhy modernizace knihoven regionu   Návrhy modernizace knihoven regionu   Návrhy modernizace knihoven regionu   Návrhy modernizace knihoven regionu